www.uleva.cz

rodinná a individuální terapie, péče nejen o duši
Ohlasy klientů


Dobrý den milá paní Vrtalová.
Chci Vám tímto poděkovat a podělit se s Vámi o svůj prožitek. Jsem poměrně duchovně založený člověk a díky určitým životním prožitkům jsem o posmrtném životě přesvědčená. Po obdržení vzkazu mě přepadl pláč ale také obrovská úleva. A ač s malováním to u mne nikdy nebylo valné,spíš naopak,věnovala jsem se víc hlíně a různým technikám tvoření,namalovala jsem pod dojmem vzkazu obrázek_dost neumělý_ kde v oblaku na obloze byl namalován kostel a kolem něj obrovská duha. Pak jsem začala malovat postupně 20 obrázků. Podle numerologie mi vycházelo že nejlepší datum pro odevzdání bude 20.srpna. Bohužel mi to nevycházelo a tak jsem to odložila na září kdy jsem měla mít dovolenou. Jen jsem si pořád říkala zda je to dobře. Nakonec týden před dvacátým srpnem jsem onemocněla a tu dovolenou použila na uzdravení. A tak jsem nakonec rozhodla že tam toho 20.srpna půjdu a obrázky odevzdám. Po zakoupení místenky jsem začala trpět hroznými bolestmi zad a zvracením. zvracela jsem až do odjezdu ale záda mi dávaly co proto pořád. Obrázky jsem odnesla spolu s tetou na hřbitov. A tak jsem v v koutku duše tajně doufala že něco ucítím nebo uvidím nějaké znamení že byly obrázky přijaty. Nestalo se. Večer před spaním jsem poprosila v duchu o nějaké znamení. Ráno jsme si obě rozlámané a bolavé šly vychutnat svítání na balkon. Bylo nádherně,teplo a jasno až na pár průsvitných šmouhovitých obláčků. A najednou se nad námi rozklenula obrovská duha že jsme si připadaly jako v bublině. A setrvala dlouho. Nafotila jsem si jí. A najednou jsme zjistily že nás nic nebolí. Vím že spousta lidí by tomu nevěřila ale já jsem přesvědčená,že to vzkaz byl. Pokud by jste měla zájem se na obrázky a na tu duhu podívat,přepošlu Vám to. Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji Vám hezký a spokojený život.
S pozdravem B.K.
Dobrý den Evičko,
je to už rok co mi přišel, skrze Vás, vzkaz od mého dědečka.
Dlouho se Vám chystám napsat, že vše, co bylo ve vzkazu napsáno se naplnilo :-).
Rituál jsem udělala a přišla a stále mi přichází spousta energie z univerza.
Hodně mě to změnilo a posunulo v mém bytí. Děkuji za to, je to krása.
Už mám i nové průvodce, mezi kterými je od 25. 7. 2016 i můj tatínek (syn dědečka, který mi poslal vzkaz).
Propojil se svět obrovský i malinký, začali mi říkat krásná ženo (dokonce i můj muž).
Teď už se jenom postavit před plentu a nebát se pustit do nových věcí, které mi shora posílají.

Děkuji za předání vzkazu a za to, že jste... určitě se ještě uvidíme.
Mějte krásné dny - v lásce a s díky
R.B.
Pozdravujem Ťa Evi
je to pol druha roka, čo sme sa videli v Prahe , no v mojom srdci ostávaš aktuálne.
Často myslím na ten krásny čas, ktorý nám bol daný v Mongolsku a mám na to viac dôvodov. Uvedomujem si, že som tam bola "poslaná", aby som niečo našla a niečoho sa zbavila. S vďakou myslím na Teba, lebo Ty si súčasťou a pomocnicou zmeny, ktorá sa udiala v mojom živote.
Za ten krátky čas po našej ceste sa udialo množstvo vecí, a ja ich vnímam inak. Myslím si, že dokážem aj zlé veci prijať ako dar alebo aspoň ako skúsenosť-alebo informáciu.....

Buď zdravá a šťastná. Objímam Ťa, Jana
Vážená Evičko,
chtěla jem Vám ještě jedou touto cestou poděkovat za zprostředkování vzkazu,celý rituál jsem provedla s láskou.Přesně jak mě babička požádala o pomoc.
Když jsme spolu mluvily naposled,tak jsem měla před přenosem embryí,psala jsem Vám že nemohu mít děti přirozenou cestou,že nesu genetickou zátěž.Jen jsem Vám chtěla napsat,že můj třetí pokus,byl úspěšný a my se snad brzy dočkáme dětátka.Příští týden mame první ultrazvuk a já poprvé uvidím ten malý zázrak.Opravdu jste my moc pomohla.
Doufám,že jste se z daleké cesty vrátila v pořádku domů.
S úctou
Katka
Dobrý večer paní Vrtalová,
na jaře letošního roku jsem vás požádala o vzkaz od mého zemřelého manžela. Byl moc krásný a vysvětlil to co jsem potřebovala vědět.
V současné době mám v hlavě přání, již pár týdnů, že bych ráda měla vzkaz od mého duchovního průvodce nebo anděla, popřípadě někoho, kdo mi potřebuje něco vzkázat.
Miriam
Ahoj Evičko,
chci ještě jednou moc poděkovat za úžasný seminář v Albrechticích, změny zatím přicházejí velmi zvolna, ale myslím, že přicházejí.
Hlavní důvod, proč Ti píšu je, že před týdnem umřel děda a zítra je pohřeb a tak by mě zajímalo, jestli mi (nám) nechce něco vzkázat.
Děkuju, s pozdravem a hlubokou úctou,
Jiřinka
Dobrý večer drahá Evičko,
moc vám dekuji za nádherný vzkaz,cítila jsem že přichází,ale takovou nádheru jsem nečekakala,celá jsem rozechvělá.Zítra jak přijdu ze synkem ze školy se s Vámi spojím a domluvíme se dále,ještě jednou velké díky
S úctou Katka.
Evičko,
moc Vám děkuji. Textu rozumím úplně. Babička popisuje můj zážitek z dětství, kdy mi předala rodový program ohledně vztahu k mužům (nikdy jim nevěř, budou tě využívat, atd. a moje rozhodnutí bylo, že se nikdy nevdám - a kupodivu jsem stále je svých 38 letech svobodná :) I ta oslovení ve vzkazu úplně sedí, tak mi babička vždycky říkala.....  Teď si to, prosím, nechám uzrát v hlavě a až se na to budu cítit, tak Vám zavolám a dovysvětlím Vám okolnosti.
Pokud můžete za mě babičce poděkovat, tak to prosím udělejte, budu Vám vděčná.
Ještě jednou Vám děkuji za zprostředkování vztazu, to je dar od Boha.
S láskou, Eva