www.uleva.cz

rodinná a individuální terapie, péče nejen o duši
Kurz automatického písma


Drahé přítelkyně,
ještě jednou chci Vám všem velice velmi poděkovat za úžasné chvíle a neuvěřitelné prožitky a obrovské poznání, jak moc jsme spolu všichni spojení, jak moc si můžeme dát, jak nesmírně krásné bytosti jsme každý jeden , každá jedna a především všichni spolu.
Cesta domů byla skvělá, měla jsem pocit, že letím na křídlech andělů, díky všem andělským spolucestujím a i andělům, kteří nás provázeli.....
Obálku jsem si nechala až na dnešní ráno - všem Vám děkuji za úžasné vzkazy!!!!!
Evi, můj záměr se splnil dokonale, vím , že jsi to věděla.....
Děkuji Ti nesmírně za to, že jsi, že jsi mě pustila do svého světa a především, že jsem s Tebou dokázala přijmout to, co bych jindy vzala osobně, možná i vztahovačně a bolestně, že jsi pro mě právě teď mou učitelkou v autoškole, těším se na další jízdu a snad někdy i na "řidičák".
P.S. Dnes ráno mi přišla SMS , a v ní obrázek, jen mě překvapilo, jak je podobný obrázku, který jsem si nakreslila na obálku....vyjímečně si dovoluji ho pro dnešní den použít místo svého podpisu..... protože mě tak může někdo i vnímat a protože jsem se tak v té chvíli opravdu cítila a to především díky Vám všem!!!!!!Milá Jano, milé přítelkyně,
děkuji za mapu duchovních měst. Pro mne to bylo nádherné setkání s Vámi se všemi. Vnímala jsem každou z nás jako jednotlivé části puzzle, které ze začátku byly rozházené a pomalu se skládaly do obrazu. Dohromady se vytvořil krásný obraz. Možná mandala???
Evičky vedení bylo jemné, energické a bezpečné. Bylo krásné, že když některá část společného puzzle byla trochu rozmazaná, že se všem ostatním podařilo ho vyladit a zařadit na správné místo. Považuji to všechno za krásné Vítězství!!! Děkuji. Můj záměr se naplnil. Až přijde ten správný čas, tak se naplní i v reálném životě.
Líbí se mi příměr s řidičákem. Já mám pocit, že to svoje auto, zatím, řídím přískokama. Těším se na další lekce, abych ho uřídila úplně plynule. Děkuji za vše úplně všem.
Daniela