www.uleva.cz

rodinná a individuální terapie, péče nejen o duši

Toxicita fyzického těla - BODY

Nová zpráva - 23.3.2017

A tak jak jdu cestou životem, už mnohokrát se mi stalo, že se splnily mé vize. A mnohokrát se mi stalo, že přišlo něco úplně nového, nečekaného, co ovlivnilo můj pohled na svět. Jak říkám na přednáškách, že stále převlékám kabáty.  A teď se znova převlékám a tentokrát ráda a každému kabátu co byl, poděkuji, protože je v mém životě důležitý.

Povím Vám, co se stalo. Byla jsem v lednu na Bali a prožívala pohodovou dovolenou. A poslední den jsem se potkala se ženou, která mi přinesla do života mnohé informace. Informace pro moje scelení se. Jak říkám na přednáškách: můžete tu žít s 30% své Duše a zbývající části mohou být leckde.Třeba odešly se zemřelými, zůstaly někde v traumatu nebo v čase. To je náš potenciál. A já na Bali našla opět kousek své Duše. Našla či potkala jsem tam svou Víru. Ve Vesmír, v sebe, v to, že se vše děje v souladu s Boží vůlí a tím i vnitřní klid. A jak jsem se tak zklidnila, najednou jsem věděla, že jsem někde hlouběji než před tím. Začalo se mi to promítat do terapeutické práce. Vnímala jsem původně, že když Duše prochází vtělením, má k tomu důvod ve formě učení se a vývoje. Také jsem vnímala, že každého z nás potká trauma, které nás donutí hledat proč a jak ... Dokonce jsem toto prvotní trauma nazvala "Posvátné zranění "

Byla jsem ochotná s klienty mít tříhodinové sezení, abychom mohli toto trauma zpracovat. Aby se klienti dostali přes bludný kořen traumatu a mohli jít dále. Nojo ...ale.... Najednou mi došlo, že je něco ještě pod tím. Nějaká hlubší příčina, než je to posvátné zranění.

Ráda bych tu vizi s Vámi sdílela:
Viděla jsem Zemi, že za tu dobu co tu lidstvo žije, je velmi toxická. Tím myslím, co nám tu zanechaly minulé a minulé generace ve formě velmi těžkých emocí. Např. : bolest, zoufalství, smutek, bezmoc, beznaděj. Emoce které patřily těm, co tu byli před námi a které tu s jejich smrtí zůstaly. Duše se po smrti těla vracejí domů do Jednoty a naše matka Země je už  tak toxická těmi těžkými emocemi, že nové vtělení pro Duši bych připodobnila takto : Jste na kopci, je tam slunce, teplo, výhled pohoda, a také všeobjímající a bezpodmínečná láska. Řekněme, že takto jsem velmi jednoduše popsala domov Duší. Pokud se Duše inkarnuje na pozemskou úroveň, dochází k tomu, že z té hory spadne rovnou do kalného, studeného oceánu těžkých emocí, ve kterém neumí plavat. Jenže v té době jsou tam i další Duše a ty se také topí. A co udělá člověk když se topí? Stáhne pod hladinu každého, kdo je poblíž. (a způsobí mu trauma)
A jak je v tom toxickém oceánu těžkostí, jeho tělo je čím dál víc také  toxické. Jenže co potom ? Nějak se z toho oceánu vylížete chvíli na břeh. Ale ta toxicita už ve vás zůstává. A funguje jako vir v počítači. Tělo se brání té otrávenosti a vytvoří z ní takové emoční kapsle, které putují po těle. A Vám je špatně a těžko nejen na těle ale i na Duši, protože jste zažili šok tím, že jste se oddělili od Jednoty, od bezpodmínečné lásky, přestali jste být vyživováni láskou z domova a na Zemi začnete zoufale hledat její zdroj a začnete vinit všechny okolo, že vám nedali, co jste potřebovali. 
A tak vzniká : STRATEGIE PŘEŽITÍ. Jenže, vy jste sem nepřišli přežívat ale prožívat, učit se a vyvíjet, protože tělo je dokonalý nosič Duše a Země je úžasné prostředí.  Jen teď Země už nemá pomalu síly, se stále od té toxicity očišťovat a hrozí, že bude muset volit krajní variantu, velké přírodní pohromy. I Země je živá bytost a volí možnosti své očisty. 
Aby se toto nestalo, přišla nová nabídka : Tak jak jsem to pochopila. Nyní se inkarnují na zemi docela vyspělí Duchové, kteří vědí, že vstupují do toxického prostředí, a že inkarnací mohou být tak zmatení a otrávení, že jim může trvat různě dlouhou dobu, než se natolik očistí, aby si vzpomněli, proč jsem přišli. Smyslem jejich mise je, zmíněnou toxicitu nechat protéct svým tělem a přetransformovat ji na lásku či světlo. Jako taková čistička. Dobrovolná čistička. Ta toxicita nepatří jen nám, našemu rodu nebo minulým inkarnacím. Patří celému lidstvu po věky jeho existence. A tak přišlo, že zmíněnou toxicitu lze z těla uvolnit stlačením různých bodů na těle. Aby tělo bylo zdravé a funkční. Pak pro něj není problém projít sebetěžší zkušenost. S funkčním tělem se to dá. S tělem plným virů toxicity budeme řešit jeden vir za druhým. A budeme ho pojmenovávat traumaty. Nehledě na to, že ostatní jsou na tom s toxicitou více méně podobně.
Možná to povídám jako pohádku, ale snažím se to vysvětlit, jak umím. Od návratu z Bali nabízím klientům původní tříhodinovou terapii přes mysl a podvědomí nebo práci přes uvolnění toxicity fyzického těla. A je s podivem, nebo vlastně vůbec není, všichni si vybrali práci přes tělo. Ač jsem to zatím nikde ani nepsala ani nenabízela. Přišel impuls, kde zmáčknout a najednou přišla úleva. A není jasné proč. A to je ono, přetransformovali jste přes sebe něco, co tu zanechali ti před námi a k čemu se neváže váš současný ani minulý příběh a proto nemůžete najít příčinu. Mačkání bodů bolí a často docela dost, ale za hodinu a půl máte pocit, že jste lehčí, a těšíte se na to, co budete dělat, co vám budoucnost přinese. A to jsem vám potřebovala říci. Nevím jakto, že vím, kde ty body na těle máte, ale vím to. Vy sami to poznáte tím, že neucítíte jen tlak ale ostrou řezavou bolest. A to Vám teď nabízím. Opět, jak říkám na přednáškách, přestavte si vaše tělo jako auto a vaši Duši jako řidiče v tom autě. Kam chce takový řidič jet a dojet, když nemá v pořádku auto s plnou nádrží.
Píšu toto vše k pochopení, proč jsem se rozhodla, zařadit do své terapeutické činnosti i tuto terapii tlakem a budu jí říkat Body. Tak si zcela jasně uvědomuji, že k přijmutí mnohého je cesta. A že kdybych neprošla regresemi, konstelacemi, šamanismem a dalším, nemohly by Body ke mně vůbec přijít.

Tak s těmi, se kterými toto sdílení zarezonovalo, budeme hledat na těle body a s kterými nezarezonovalo, dáme na původní a prověřenou techniku psychoterapie.

Protože věřím, že se stane stejně tak, jak to pro nás Bůh připravil.
 Děkuji. S úctou Eva